(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Krezosan Fresh čistiaci a dezinfekčný prostriedok, likviduje baktérie a kvasinky na všetky druhy podláh, chodieb, WC 950 ml
Tatrachema Krezosan
Krezosan Fresh čistiaci a dezinfekčný prostriedok, likviduje baktérie a kvasinky na všetky druhy podláh, chodieb, WC 950 ml
Kód: 01979
Kód dod.: 724040
EAN: 8585003910157
 
4.07 EUR
4.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič na veřejné hygienické a zdravotnické prostory, všechny druhy podlah, chodby, WC, atd.
AKCE
Sanytol gél na ruky, 500 ml
Sanytol
Sanytol gél na ruky, 500 ml
Kód: 89969
Kód dod.: 789077
EAN: 3045206618007
 
7.27 EUR
14.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SANYTOL gély pre okamžitú dezinfekciu rúk sú vhodné pre celú rodinu a je možné ich používať kdekoľvek, kedykoľvek, bez vody, mydla a utierky.
Real Chlorax Gelový dezinfekčný čistiaci prostriedok, bieli a odstraňuje zápach 550 g
Zenit Real
Real Chlorax Gelový dezinfekčný čistiaci prostriedok, bieli a odstraňuje zápach 550 g
Kód: 2109038
Kód dod.: 724062
EAN: 8594004372215
 
2.35 EUR
4.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelový dezinfekční a bělící prostředek zničí bakterie, viry, kvasinky a plísně
Arnika Bylinný krém s liečivou rastlinou arnikou, 50 g
Karlovarská kosmetika® Arnika®
Arnika Bylinný krém s liečivou rastlinou arnikou, 50 g
Kód: 10617
Kód dod.: 822002
EAN: 8594910012021
 
3.85 EUR
77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bylinný krém s obsahom výťažku liečivých rastlín Arniky horskej, Repíka lekárskeho, Tymiánu obyčajného, Rozmarínu lekárskeho a Blahovičníka.
Herbavera Koňský hrejivý balzam, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský hrejivý balzam, 200 ml
Kód: 2504759
Kód dod.: 812072
EAN: 8594009476833
 
3.42 EUR
17.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masáž koňským hrejivým balzamom má výborné účinky na uvoľnenie a prehratie pohybového ústrojenstva. Aktívne látky káfr, capsaicin a škorica silne prekrvujú pokožku a dochádza k jej intenzívnemu prehratiu.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Sanytol gél na ruky, 75 ml
Sanytol
Sanytol gél na ruky, 75 ml
Kód: 2103266
Kód dod.: 789078
EAN: 3045206502009
 
2.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SANYTOL gély na okamžitú dezinfekciu rúk sú vhodné pre celú rodinu a môžu sa používať kdekoľvek, kedykoľvek, bez vody, mydla a uteráka.
Matopat Soft náplasť, 6 cm × 50 cm
TZMO - Matopat
Matopat Soft náplasť, 6 cm × 50 cm
Kód: 1802570
Kód dod.: 905220
EAN: 5900516894139
 
1.49 EUR
2.98EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náplasť rolka 6 × 50 cm, pre citlivú pokožku, absorpčná ochranná vložka. Náplasť z netkanej textílie je opatrená vankúšikom s absorpčnou vložkou a môžete si ju strihať podľa potreby na rôznu veľkú šírku.
Hansaplast Sensitive náplasť, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Sensitive náplasť, 20 ks
Kód: 2202246
Kód dod.: 905203
EAN: 9005800344812
 
2.56 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast Sensitive zabezpečuje pevnú fixáciu pre citlivú pokožku. Je hypoalergénny, priedušný materiál umožňuje pokožke dýchať. Účinne chráni pred nečistotami.
Savo Profi Original 15 kg
Savo®
Savo Profi Original 15 kg
Kód: 02028
Kód dod.: 724073
EAN: 8594005390966
 
26.09 EUR
1.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prípravok na dezinfekciu vody (bazény, studne) a povrchov. Spoľahlivo likviduje bakterie, víry, riasy a huby.
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
TZMO - Bella Happy
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
Kód: 2504901
Kód dod.: 902055
EAN: 5900516400019
 
1.49 EUR
14.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bavlnená vata Bella Cotton je vyrobená zo 100% prírodnej bavlny. Balena je vo fóliovom obale s uzatváraním typu "flip-top", ktoré umožňuje opakované otváranie a zatváranie.
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 8 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 8 cm × 4 m
Kód: 92881
Kód dod.: 905155
EAN: 4052199736877
 
0.64 EUR
0.16EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydrofilné elastické sterilné obinadlo vhodné k fixácii krytia rán.
Cosmos klasická náplasť vodoodolná, 6 cm × 1 m
Hartmann Cosmos®
Cosmos klasická náplasť vodoodolná, 6 cm × 1 m
Kód: 93541
Kód dod.: 905027
EAN: 4052199232706
 
1.28 EUR
1.28EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická vodoodolná pevná textilná náplasť z odolného materiálu na ošetrenie drobných poranení. Vyvinuté špeciálne na ošetrenie drobných poranení.
AKCE
Sanytol tekuté mydlo kuchyne, 250 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mydlo kuchyne, 250 ml
Kód: 67736
Kód dod.: 789056
EAN: 3045206501309
 
2.13 EUR
8.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol s esenciálnymi olejmi z grapefruitov a citrónu, ktoré odstránia zápach a prenikavé kuchynské pachy. Odborník na dezinfekciu bez chlóru. Delikátne a jemné zloženie vhodné aj pre citlivú pokožku malých detí.
Alpa konopný balzám, 250 ml
ALPA®
Alpa konopný balzám, 250 ml
Kód: 65449
Kód dod.: 812080
EAN: 8594001779628
 
5.34 EUR
21.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masážny balzám s konopným olejom. Vhodný na použitie pri chronickom ochorení kĺbov (artróza, artritída), svalov, šliach a väziva (reumatizmus).
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy 1 l + Sanytol dezinfekčný univerzálny čistiaci prostriedok 500 ml, duopack
Sanytol
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy 1 l + Sanytol dezinfekčný univerzálny čistiaci prostriedok 500 ml, duopack
Kód: 2205319
Kód dod.: 700593
EAN: 8595059709353
 
6.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje: Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Candida albicans, Aspergullus niger, Candida albicans, Simplex herpes virus, Influenza A virus...
Hansaplast Zvieratká náplasť, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Zvieratká náplasť, 20 ks
Kód: 2202241
Kód dod.: 905206
EAN: 4005800258886
 
2.56 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detská náplasť Hansaplast s motívmi zvieratiek je bezbolestne snímatelná. Šetrná k detskej pokožke.
Matopat Universal náplasti univerzálne s polštářkem, 20 ks
TZMO - Matopat
Matopat Universal náplasti univerzálne s polštářkem, 20 ks
Kód: 2602409
Kód dod.: 905221
EAN: 5900516894054
 
1.49 EUR
0.07EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pred vodou a nečistotami. Univerzálne náplasti s polštářkom. Náplasť sada 20 ks, 5 veľkostí, absorpčná ochranná vložka, polštářek so savou vložkou.
Herbavera Hadí mazanie s konopím a kaštanom, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hadí mazanie s konopím a kaštanom, 200 ml
Kód: 2501855
Kód dod.: 812066
EAN: 8594009476864
 
3.42 EUR
17.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hadí mazanie na masáž kĺbov, chrbta a svalov s konopím, kaštanom a syntetickým jedom chřestýšovca.
Domestos 24h Pine Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 5 l
Domestos
Domestos 24h Pine Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
 
11.97 EUR
2.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
Primeros Intime tehotenský test DipStick s kalíšky, 2 ks
Primeros®
Primeros Intime tehotenský test DipStick s kalíšky, 2 ks
Kód: 2505459
Kód dod.: 926036
EAN: 8594068384018
 
1.71 EUR
0.86EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slúži na detekciu raného štádia tehotenstva na základe prítomnosti ľudského hormónu choriogonadotropínu (hCG) v moči, ktorý je produkovaný telom počas tehotenstva.
Peha-fix elastické fixačné obinadlo, 8 cm × 4 m
Hartmann
Peha-fix elastické fixačné obinadlo, 8 cm × 4 m
Kód: 2505484
Kód dod.: 905147
EAN: 4052199286846
 
0.52 EUR
0.13EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Super-elastické fixačné obinadlo jemné a priedušné, určené k fixáciám všetkého druhu, obzvlášť v oblasti kĺbov a na kónických a oblých častiach tela.
AKCE
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy Citrón 1 l
Savo®
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy Citrón 1 l
Kód: 2402867
Kód dod.: 700361
EAN: 8720181409042
 
3.19 EUR
3.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prípravok, ktorý je skvelým riešením pre každodennú účinnú dezinfekciu.
Real Chlorax Gelový dezinfekčný čistiaci prostriedok, bieli a odstraňuje zápach 550 g
Zenit Real
Real Chlorax Gelový dezinfekčný čistiaci prostriedok, bieli a odstraňuje zápach 550 g
Kód: 2109038
Kód dod.: 724062
EAN: 8594004372215
 
2.35 EUR
4.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelový dezinfekční a bělící prostředek zničí bakterie, viry, kvasinky a plísně
Cosmos detská náplasť Peppa Pig 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos detská náplasť Peppa Pig 12 ks
Kód: 2508903
Kód dod.: 905029
EAN: 4052199779409
 
3.20 EUR
0.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cosmos detské náplasti s motívom Peppa Pig sú ideálne pre malé dobrodruhy, ktoré potrebujú ochranu drobných odrenín a rezných rán.
AKCE
Sanytol Dezinfekcia čistič na podlahy plochy 94% rastlinného pôvodu, 1 l
Sanytol
Sanytol Dezinfekcia čistič na podlahy plochy 94% rastlinného pôvodu, 1 l
Kód: 2208171
Kód dod.: 700608
EAN: 8411660005151
 
3.55 EUR
3.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič podlahy a ploch čistí a odstraňuje mastnotu. Zahubí 99,9 % baktérií, mikroorganizmov a vírusov, vrátane vírusu chrípky typu A (H1N1), Herpes simplex, Aspergillus niger, Candida albicans.
Alpecin Hybrid kofeínový šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy, 250 ml
Alpecin
Alpecin Hybrid kofeínový šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy, 250 ml
Kód: 1900179
Kód dod.: 856854
EAN: 4008666218858
 
9.62 EUR
38.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpecin Hybrid kofeínový šampón je určený pre suchú a citlivú pokožku hlavy. Špeciálna hybridná technológia pôsobí proti príznakom tvorby lupín a proti svrbeniu.
Plantur 39 Balzám na farbené a poškodené vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Balzám na farbené a poškodené vlasy, 150 ml
Kód: 1703908
Kód dod.: 856864
EAN: 4008666701824
 
10.26 EUR
68.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Balzám – obnova a ochrana farbených a poškodených vlasov s kofeínovým komplexom.
AKCE
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou 350 ml
Kód: 1810773
Kód dod.: 845735
EAN: 4823015908019
 
2.11 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou je určený pre starostlivosť o oslabené vlasy so sklonom k vypadávaniu.
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507486
Kód dod.: 905250
EAN: 8594027318214
 
1.28 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická výborne priľnavá vodoodpudivá náplasť vhodná na drobné odreniny a odreniny.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.