(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
2.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálny sklenený pilník na nechty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (predtým Blažek Glass) predstavuje revolučnú novinku v starostlivosti o nechty.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Essence Glossy Lip Treament balzam na pery 01 Balmazing 5 ml
Essence
Essence Glossy Lip Treament balzam na pery 01 Balmazing 5 ml
Kód: 2401301
 
EAN: 4059729466433
 
3.71 EUR
742EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence balzam na pery glossy lip je váš nový superhrdina pre vyživené a hydratované pery. Táto star
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2306572
Kód dod.: GIVP069380
EAN: 3274872456327
 
91.13 EUR
2 603.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevená vôňa s korenenými akordami uvedená na trh v roku 2023 Úspech parfumovanej vody GI
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 800 ml
Kód: 62588
Kód dod.: 501146
EAN: 5997272383137
 
14.50 EUR
18.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťou. Zvlášť na lepenie kože, dreva, gumy, textílií, kovov, preglejky, kartónu a rôznych materiálov z tvrdých umelých hmôt. Na lepenie izolačných materiálov v priestoroch vystavených vyšším teplotám.
AKCE
Tesori d Oriente Forest Ritual sprchový gél 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d Oriente Forest Ritual sprchový gél 250 ml
Kód: 2209666
Kód dod.: 795302
EAN: 8008970054254
 
2.57 EUR
10.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tesori d’Oriente Forest Ritual – sprchový gel s esencemi borovice a cedru pro uvolnění těla i mysli. Díky svěžím tónům bílého leknínu a citrusovým dřevitým tónům Hinoki jemně čistí pokožku těla.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Končící produkty
Industrit S2013 univerzálna vrchná farba 4550 Modrá návestná 0,6 l
Industrit
Industrit S2013 univerzálna vrchná farba 4550 Modrá návestná 0,6 l
Kód: 2500232
Kód dod.: 192988
EAN: 8591235083477
 
1.84 EUR
3.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Industrit S2013 je vrchný krycí lesklý email. Neobsahuje ťažké kovy. Je vhodný najmä na nátery kovov
Končící produkty
Essence Skin tint hydratačný make-up 150 30 ml
Essence
Essence Skin tint hydratačný make-up 150 30 ml
Kód: 2500435
 
EAN: 4059729466167
 
1.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačný make-up Skin tint od essence zdokonalí vašu pleť a dodá jej ochranný faktor. Tento ľahký
AKCE
BALhome Pavla tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Pavla tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
Kód: 2500659
Kód dod.: 588304
EAN: 8591235088908
 
2.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tkaný hadr na podlahy s dobrou savosťou a vysokou životnosťou je veľmi pevný a kvalitný.
Gallus prací prášek, 50 dávok, color, 3,25 kg
Gallus
Gallus prací prášek, 50 dávok, color, 3,25 kg
Kód: 2501684
Kód dod.: 759296
EAN: 4251415303262
 
8.12 EUR
0.16EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gallus Color je kvalitný prací prášok vyvinutý špeciálne pre starostlivosť o farebné prádlo. Vďaka svojej novej aktívnej formule účinne odstraňuje škvrny a zároveň chráni jasné farby vašich odevov.
Radivit urýchlovač kompostu, 1 kg
Neudorff®
Radivit urýchlovač kompostu, 1 kg
Kód: 2601301
Kód dod.: 655580
EAN: 4005240172421
 
6.11 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radivit urýchlovač kompostu pomáha podporiť proces kompostovania záhradného odpadu. Uľahčuje premenou organického materiálu na kompost.
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Kód: 2500244
Kód dod.: 719976
EAN: 5000204377293
 
2.78 EUR
38.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gél Duck dokonale vyčistí vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom.
Končící produkty
Korková zátka demižonová 32 x 55 x 50 mm, 50 l
Korková zátka
Korková zátka demižonová 32 x 55 x 50 mm, 50 l
Kód: 04894
Kód dod.: 5480026
EAN: 2551
 
0.82 EUR
0.82EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Korek je výnimočný materiál. Okrem svojej univerzálnosti – nespočtu možností použitia a dekoratívnym
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Kapusta pekingská Manoko F1 hybrid 40 semien
Semo
Semo Kapusta pekingská Manoko F1 hybrid 40 semien
Kód: 85912
Kód dod.: 0444042
EAN: 8590396440402
 
0.71 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raná odroda s vysokou odolnosťou voči vybiehaniu do kvetu a výborným zdravotným stavom Je rezistent
Končící produkty
Zemánek Sieťka na vlasy čierna 3 kusy
Zemánek Bijou
Zemánek Sieťka na vlasy čierna 3 kusy
Kód: 2500897
 
EAN: 8590268098137
 
0.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spolahlivá ochrana a upravený vzhľad každý deň. Čierna sieťka na vlasy značky Zemánek je ideálnou vo
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Šalát hlávkový Kráľ mája - jarný, poľný 0,4 g
Semo
Semo Šalát hlávkový Kráľ mája - jarný, poľný 0,4 g
Kód: 1900036
Kód dod.: 0438052
EAN: 8590396380500
 
0.22 EUR
0.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hlávkový šalát má skvelú chuť Vysokú biologickú hodnotu.Je ľahko stráviteľný.Sú šaláty s červenými a
LAVON na riady Lemon Plus, 5 l
Lavon
LAVON na riady Lemon Plus, 5 l
Kód: 2501555
Kód dod.: 735053
EAN: 8594187141455
 
10.68 EUR
2.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra hustý prostriedok na umývanie riadu so sviežou vôňou citróna. Vďaka silnej koncentrácii stačí malé množstvo prípravku.
AKCE
OFF! Sport repelent sprej, 100 ml
Off!
OFF! Sport repelent sprej, 100 ml
Kód: 2001933
Kód dod.: 675599
EAN: 5000204158670
 
5.48 EUR
54.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelent v aerosole pôsobí okamžite až 8 hodín po aplikácii. Odpudzuje komáre a kliešte.
Diffusil Repelent Family spray repelentný sprej 100 ml
Diffusil
Diffusil Repelent Family spray repelentný sprej 100 ml
Kód: 1801429
Kód dod.: 675547
EAN: 5000204918342
 
5.13 EUR
51.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diffusil Family je vhodný pre celú rodinu, vrátane detí od 2 rokov. Repelent účinkuje aj na oblečení, môžete ho aplikovať na tričko, nohavice aj na ponožky. Nepoškodzuje bavlnu, vlnu ani nylon.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Mrkva obyčajná poloraná karotka Karotina 2,5 g
Semo
Semo Mrkva obyčajná poloraná karotka Karotina 2,5 g
Kód: 05330
Kód dod.: 0422212
EAN: 8590396222107
 
0.32 EUR
106.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná odroda polorané mrkvy určená pre priamu konzumáciu aj krátkodobé skladovanie. Korene sú mie
Končící produkty
Nekupto Home Decor Cedulka na kriedu obdĺžnik 18 cm
Nekupto
Nekupto Home Decor Cedulka na kriedu obdĺžnik 18 cm
Kód: 2004587
Kód dod.: HDCO001
EAN: 8595040011960
 
0.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktický zápich - originálne označenie. Už nikdy nezabudnete na dôležité veci. Rozmer: 18 cm. Mate
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 500 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 500 g
Kód: 2501489
Kód dod.: 500408
EAN: 8591235093568
 
3.93 EUR
7.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
Felce Azzurra prací gel Aleppo Soap 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Aleppo Soap 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501662
Kód dod.: 775268
EAN: 58001280411132
 
7.70 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací gel s obsahom mýdla Aleppa pre čisté a voňavé prádlo.
AKCE
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náhradná náplň, 2× 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náhradná náplň, 2× 450 g
Kód: 70116
Kód dod.: 690275
EAN: 5997272386794
 
9.80 EUR
4.9EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°.
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 600 g
Lavon
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 600 g
Kód: 2501546
Kód dod.: 735042
EAN: 8594187140168
 
1.49 EUR
2.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra jemný čistiaci krém s vápencom na všetky nenasiakavé povrchy. Ideálny aj na zaschnuté a usadené nečistoty.
BALhome hubičky na riad tvarované žlté 3 ks
BALhome
BALhome hubičky na riad tvarované žlté 3 ks
Kód: 2501199
Kód dod.: 591675
EAN: 8591235087611
 
0.73 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubičky na riad s vysoko kvalitnou abrazívnou vrstvou a ochranným prvkom pre ruky a nechty, PU hubička na riad, účinné umývanie tanierov a hrncov, so zelenou drôtenkou.
AKCE
BALsoft XXL 2-vrstvové papierové utierky 50 m, 1 rola
BALsoft
BALsoft XXL 2-vrstvové papierové utierky 50 m, 1 rola
Kód: 2500305
Kód dod.: 908067
EAN: 8591235090659
 
1.71 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvouvrstvé utierky najvyššej kvality pre profesionálne i bežné použitie. 100% celulóza, neparfumované. 250 útržkov / rola 50 m.
LAVON tekuté mydlo Snežienka, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo Snežienka, 5 l
Kód: 2501617
Kód dod.: 790059
EAN: 8594187140076
 
4.07 EUR
0.81EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Wäsche Meister Universal prací prášok, 140 prania, 10,5 kg
Wäsche Meister
Wäsche Meister Universal prací prášok, 140 prania, 10,5 kg
Kód: 2501737
Kód dod.: 759240
EAN: 4260418930276
 
12.62 EUR
0.09EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací prášok z Nemecka Wäsche Meister Universal je vhodný na pranie bieleho a stálobarevného prádla.
BALTECH riedidlo S6001, plast 700 ml
BALtech
BALTECH riedidlo S6001, plast 700 ml
Kód: 2501637
Kód dod.: 451129
EAN: 8591235071139
 
3.55 EUR
5.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riedidlo teda rozpúšťadlo sa používa na zlepšenie roztierateľnosti lakov, na čistenie štetcov a na odstránenie starých náterov. Riedidlo C6001 je vhodné na riedenie syntetických náterových hmôt rýchlo zasychajúcich, zvlášť vhodné pre striekanie.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.