(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
2.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálny sklenený pilník na nechty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (predtým Blažek Glass) predstavuje revolučnú novinku v starostlivosti o nechty.
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Versace
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1801008
 
EAN: 8011003839100
 
83.64 EUR
1 672.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2017 Nové majstrovské dielo Versace Jedinečná,
Versace Eros Energy parfumovaná voda pre mužov 200 ml
Versace
Versace Eros Energy parfumovaná voda pre mužov 200 ml
Kód: 2405066
Kód dod.: 14248
EAN: 8011003890811
 
137.27 EUR
686.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Eros Energy je inšpirovaná úchv
AKCE
Tesori d'Oriente Byzantium krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Byzantium krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1907998
Kód dod.: 795317
EAN: 8008970040745
 
2.57 EUR
10.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel s orientálnou vôňou pre ženy.
Tesori d´Oriente vonná svíčka Fior di Loto, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Fior di Loto, 200 g
Kód: 2210322
Kód dod.: 795397
EAN: 8008970043715
 
9.41 EUR
47.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická vonná sviečka Tesori d´Oriente Fior di Loto vyrobená z vysoko kvalitných voskov a éterických olejov, provoní váš domov a vytvorí tak príjemnú a uvoľnenú atmosféru.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 500 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 500 g
Kód: 2501489
Kód dod.: 500408
EAN: 8591235093568
 
3.93 EUR
7.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
Tesori d´Oriente vonná svíčka Japanese Rituals, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Japanese Rituals, 200 g
Kód: 2210323
Kód dod.: 795396
EAN: 8008970043739
 
9.41 EUR
47.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická svíčka Tesori d'Oriente Japanese Rituals, ktorá je vyrobená z vysoce kvalitného vosku a éterických olejov, prevoňajú váš domov a vytvorí príjemnú atmosféru.
Gallus prací prášok Universal Box, 110 dávok, 6,05 kg
Gallus
Gallus prací prášok Universal Box, 110 dávok, 6,05 kg
Kód: 2501526
Kód dod.: 759266
EAN: 4251415302104
Získate 10 bodov
16.25 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitný prací prášok za dobrú cenu. Spoľahlivo odstraňuje škvrny pri zachovaní intenzívnych farieb vášho prádla, rovnako ako ich hebkosti.
BALTECH petrolej P6404, 400 ml
BALtech
BALTECH petrolej P6404, 400 ml
Kód: 2501634
Kód dod.: 460223
EAN: 8595073017809
 
3.25 EUR
8.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Technická kvapalina určená na osvetľovanie v petrolejových lampách.
Gallus prací prášok Color, 130 dávok, 8,45 kg
Gallus
Gallus prací prášok Color, 130 dávok, 8,45 kg
Kód: 2501524
Kód dod.: 759263
EAN: 4251415303125
Získate 9 bodov
13.47 EUR
0.1EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitný prací prášok za dobrou cenu. Spoľahlivo odstraňuje škvrny pri zachovaní intenzívnych farieb vášho prádla, rovnako ako ich hebkosti.
Jar Platinum tablety do umývačky, 34 ks
Jar
Jar Platinum tablety do umývačky, 34 ks
Kód: 2601053
Kód dod.: 750261
EAN: 8006530122023
 
10.68 EUR
0.31EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické kapsule uľahčujú dávkovanie umývacieho prostriedku.
Coyote Cockpit sprej citrón na čistenie interiéru, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit sprej citrón na čistenie interiéru, 400 ml
Kód: 04070
Kód dod.: 480515
EAN: 8590005753206
 
4.49 EUR
11.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí, leští a ošetruje všetky časti z plastických hmot, kože, dreva a koženky v interiéri vozidla.
Glanz Meister leštidlo do umývačky, 920 ml
Glanz Meister
Glanz Meister leštidlo do umývačky, 920 ml
Kód: 2501528
Kód dod.: 761319
EAN: 4260418931525
Získate 1 bodov
2.99 EUR
3.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Leštidlo do umývačky s novým 3x silnejším zložením účinne zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a leští riady.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Mrkva obyčajná raná, karotka Nantes 3 Tip-Top 1,5 g
Semo
Semo Mrkva obyčajná raná, karotka Nantes 3 Tip-Top 1,5 g
Kód: 92643
Kód dod.: 0422052
EAN: 8590396220509
 
0.39 EUR
195EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Poloránna karotka Nantéského typu určená na priamu konzumáciu od leta do jesene aj na priemyselné sp
LAVON tekuté mydlo hygienické s panthenolom, 500 ml
Lavon
LAVON tekuté mydlo hygienické s panthenolom, 500 ml
Kód: 2501732
Kód dod.: 790050
EAN: 8594187140601
 
1.71 EUR
3.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické tekuté mydlo s panthenolom a antimikrobiálnou prísadou a panthenolom.
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 130 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 130 g
Kód: 2501487
Kód dod.: 500400
EAN: 8591235093506
 
1.88 EUR
14.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Kód: 2501714
Kód dod.: 790066
EAN: 8594187140052
 
1.28 EUR
1.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 4 l
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 4 l
Kód: 2501494
Kód dod.: 460106
EAN: 8595073017540
 
17.33 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený na hrubé odmasťovanie najmä kovových predmetov. Vysoko horľavá kvapalina a pary.
AKCE
BALhome kyselina citrónová potravinárska E 330, 1 kg
BALhome
BALhome kyselina citrónová potravinárska E 330, 1 kg
Kód: 2500069
Kód dod.: 934966
EAN: 8591235095166
 
5.57 EUR
5.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Všestranný ekologický pomocník. Používa sa ako prísada na konzerváciu a k dochuceniu ovocia, džemov, zeleniny, nápojov a sirupov. Ale i na odstraňovanie vodného kameňa a škvŕn z oblečenia.
Alkaprén 50 plus beztoluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus beztoluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Kód: 04589
Kód dod.: 501311
EAN: 8588001106355
 
1.83 EUR
36.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluénové kontaktné lepidlo svetlej béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
AKCE
BALhome Gastro hubka na riady modrá 4+1 ks
BALhome
BALhome Gastro hubka na riady modrá 4+1 ks
Kód: 2500366
Kód dod.: 591679
EAN: 8591235087895
 
1.45 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubky s vysoce kvalitnou abrazívnou vrstvou a ochranným prvkom pre ruky a nechty, PU hubka na riady, účinné umývanie tanierov a hrncov, extra veľká.
BALhome latexové úklidové rukavice, žlté, veľkosť M
BALhome
BALhome latexové úklidové rukavice, žlté, veľkosť M
Kód: 2500981
Kód dod.: 598666
EAN: 8591235093186
 
0.98 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexové úklidové rukavice BALhome vyrobené z prírodného latexu, veľmi jednoducho sa natiahnu a vo vnútri neobsahujú žiadny prášok.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Mrkva obyčajná neskorá Rubína 3 g
Semo
Semo Mrkva obyčajná neskorá Rubína 3 g
Kód: 05334
Kód dod.: 0422422
EAN: 8590396224200
 
0.32 EUR
106.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neskorá výnosná mrkva veľmi vhodná k zimnému skladovaniu z raných výsevov v marci až apríli. Koreň j
BALTECH hydroxid sodný na čistenie odpadov, pecky, 1 kg
BALtech
BALTECH hydroxid sodný na čistenie odpadov, pecky, 1 kg
Kód: 2501756
Kód dod.: 625908
EAN: 8591235077049
 
5.30 EUR
5.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baltech hydroxid sodný, lúh, na čistenie odpadov a potrubí, bielenie a farbenie textílií, odmasťovacie kúpele, perličky. Nielen na čistenie kotlov, potrubí a odpadov.
AKCE
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskom, 5 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskom, 5 l
Kód: 2501701
Kód dod.: 702175
EAN: 8594187145224
 
9.28 EUR
1.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny profesionálny čistič pre ručné umývanie na všetky druhy podláh a umývateľných povrchov s intenzívnou vôňou.
Waschkönig prací prášok Universal, 100 prania, 6 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací prášok Universal, 100 prania, 6 kg
Kód: 2500537
Kód dod.: 759246
EAN: 4260418934458
Získate 9 bodov
14.54 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášok je vhodný na všetky druhy prádla a krásne oživuje už vybledlé prádlo, obnovuje pôvodné farby a pečuje o štruktúru vlákien už pri praní od 30 °C do 95 stupňov.
AKCE
Waschkönig prací prášok Universal, 48 praní, 2,88 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací prášok Universal, 48 praní, 2,88 kg
Kód: 2500033
Kód dod.: 759212
EAN: 4260418934472
 
7.70 EUR
0.16EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášok je určený na všetky druhy prádla a krásne oživuje už vybledlé prádlo, obnovuje pôvodné farby a stará sa o štruktúru vlákien už pri praní od 30°C do 95 stupňov.
AKCE
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
 
3.42 EUR
19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s komplexom Shine je ideálna pre matné a poškodené vlasy, eliminuje viditeľné poškodenie a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatienia každý deň.
Baltech Kyselina chlorovodíková solná 31 % 5 kg
BALtech
Baltech Kyselina chlorovodíková solná 31 % 5 kg
Kód: 2501545
Kód dod.: 465126
EAN: 8591235100655
 
11.89 EUR
2.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baltech Kyselina chlorovodíková 31 % (solná) je silne žieravá chemická látka určená pre technické a priemyselné použitie.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.