(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
2.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálny sklenený pilník na nechty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (predtým Blažek Glass) predstavuje revolučnú novinku v starostlivosti o nechty.
Versace Versense toaletná voda pre ženy 100 ml
Versace
Versace Versense toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 56248
 
EAN: 8011003997022
 
111.24 EUR
1 112.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403239
Kód dod.: 14127
EAN: 8059083001857
 
62.41 EUR
624.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevnatá vôňa bola uvedená na trh v roku 2024 Aqve Romane Ambrosia Aurea Laura Biagiotti
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 25614
Kód dod.: 795319
EAN: 8008970011158
 
2.57 EUR
10.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel s orientálnou vôňou bieleho pižma pre ženy.
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Kód: 2210196
Kód dod.: 795393
EAN: 8008970051956
 
10.06 EUR
40.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa zdobená hrejivými tónmi arganového oleja. Parfém prenikne hlboko do vlákien a prádlo tak zostane svieže a voňavé po veľmi dlhú dobu.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Waschkönig prací prášok Color, 100 praní, 6 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací prášok Color, 100 praní, 6 kg
Kód: 2500536
Kód dod.: 759245
EAN: 4260418934441
Získate 9 bodov
14.54 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nemecký kvalitný Waschkönig prášok pre farebné tkaniny. Veľmi efektívny a účinný s príjemnou a sviežou vôňou. Veľmi dobre rozpustný vo vode.
APEKO tekuté lepidlo na tapety, 1 l
Apeko
APEKO tekuté lepidlo na tapety, 1 l
Kód: 2501668
Kód dod.: 500835
EAN: 8595073023220
 
1.88 EUR
1.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepidlo na tapety na lepenie tapiet reflexných, papierových a PVC s papierovou podložkou v interiéroch na drevo, kov, betón, omietky, aglomerované drevené materiály a im podobné podklady.
AKCE
Sunsilk kondicionér pre suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pre suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
2.99 EUR
14.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre suché vlasy!
AKCE
BALTECH hydroxid sodný na čistenie odpadov, perličky, 1 kg
BALtech
BALTECH hydroxid sodný na čistenie odpadov, perličky, 1 kg
Kód: 2501758
Kód dod.: 625907
EAN: 8591235074338
 
3.85 EUR
3.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baltech hydroxid sodný (lúh) na čistenie odpadov a potrubí, bielenie a farbenie textílií, odmasťovacie lázne, perličky.
BALhome Venda tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Venda tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
Kód: 2500661
Kód dod.: 588307
EAN: 8591235088915
 
2.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tkaný hadr na podlahu s dobrou savosťou a vysokou životnosťou je veľmi pevný a kvalitný.
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Kód: 2507038
Kód dod.: 721024
EAN: 5000204369731
 
3.19 EUR
88.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre hygienickú čistotu a sviežosť toalety.
Vaseline mydlo Total Moisture, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline mydlo Total Moisture, 3x 75 g
Kód: 2501597
Kód dod.: 834965
EAN: 8886467060861
 
1.92 EUR
8.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mydlo pre vašu zdravú pokožku s vazelínovým gélom.
BALhome Petra mycí hadr tkaný, šedopestrý, 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Petra mycí hadr tkaný, šedopestrý, 60 × 60 cm
Kód: 2500660
Kód dod.: 588282
EAN: 8591235088885
 
2.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hadr na podlahu vhodný pre úklid všetkých podláh v domácnosti, veľmi savý vďaka obsahu bavlny, rozmer 50 x 60 cm. Vhodný do každej domácnosti.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 700 ml
Kód: 2500089
Kód dod.: 460099
EAN: 8591235071092
 
3.55 EUR
5.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Technický benzínový čistič P6411 je určený najmä na čistenie a odmastňovanie kovových predmetov. Technický nízkovriaci hydrogenovaný benzín.
AKCE
Sunsilk šampón Liscio Perfetto pre hladké vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón Liscio Perfetto pre hladké vlasy, 250 ml
Kód: 2501588
Kód dod.: 794630
EAN: 8720182541314
 
2.99 EUR
11.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active Fusion obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Arganový olej, známy tým, že dodáva hebkosť, výživu a bojuje proti krepateniu.
Gallus prací gel Universal, 100 dávok, 4 l
Gallus
Gallus prací gel Universal, 100 dávok, 4 l
Kód: 2501678
Kód dod.: 759274
EAN: 4251415300193
 
7.27 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitný prací gél za dobrú cenu. Spoľahlivo odstraňuje škvrny pri zachovaní intenzívnych farieb vášho prádla, rovnako ako ich hebkosti.
Felce Azzurra prací gel Active Color 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Active Color 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501504
Kód dod.: 775271
EAN: 8001280409592
Získate 4 bodov
7.70 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gel pre pranie farebného prádla pre čisté a voňavé prádlo bez straty farieb.
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Kód: 2501594
Kód dod.: 834952
EAN: 8886467000805
 
4.27 EUR
17.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Buďte svieži po celý deň s Vaseline.
AKCE
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Kód: 2304021
Kód dod.: 761297
EAN: 4260418932782
 
4.27 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací gel vhodný predovšetkým na pranie detskej bielizne a ľudí s citlivou pokožkou.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Muschio Bianco, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Muschio Bianco, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300084
Kód dod.: 795405
EAN: 8008970055206
 
2.99 EUR
3.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaná aviváž s omamným a intenzívnym vôňou pižma a bielych kvetov. Obohatená o vzácne mikrokapsule parfému. Uľahčuje žehlenie.
BALhome rýchlotierka 32 × 38 cm, modrá, 1 ks
BALhome
BALhome rýchlotierka 32 × 38 cm, modrá, 1 ks
Kód: 2501201
Kód dod.: 588655
EAN: 8591235088205
 
0.25 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna utierka vhodná na čistenie všetkých povrchov v domácnosti. Vhodné použitie za mokra aj za sucha. Balenie obsahuje 1 ks.
AKCE
Sunsilk šampón s arganovým a mandľovým olejom, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón s arganovým a mandľovým olejom, 250 ml
Kód: 2501583
Kód dod.: 794637
EAN: 8720182541260
 
2.99 EUR
11.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre lámavé vlasy s 95 % zložiek prírodného pôvodu! 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
AKCE
Sunsilk šampón Aloe Vera, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón Aloe Vera, 250 ml
Kód: 2501582
Kód dod.: 794636
EAN: 8720182541284
 
2.99 EUR
11.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre všetky typy vlasov s 94 % zložiek prírodného pôvodu! 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
AKCE
BALhome kyselina citrónová potravinárska E 330, 100 g
BALhome
BALhome kyselina citrónová potravinárska E 330, 100 g
Kód: 2500108
Kód dod.: 934964
EAN: 8591235095197
 
0.68 EUR
6.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Všestranný ekologický pomocník. Používa sa ako prísada na konzerváciu a k dochuceniu ovocia, džemov, zeleniny, nápojov a sirupov. Ale aj na odstraňovanie vodného kameňa a škvŕn z oblečenia.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Borovica, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Borovica, 3× 50 g
Kód: 70235
Kód dod.: 720180
EAN: 9000100753340
 
3.42 EUR
1.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Activ WC blok Borovica 3 × 50 g - dokonalá ochrana proti vodnému kameňu, úžasná sviežosť, účinná čistiaca pena, hygienická čistota.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Citrón, WC guličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Citrón, WC guličky, 3 × 50 g
Kód: 70233
Kód dod.: 720182
EAN: 9000100753371
 
3.42 EUR
1.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power aktiv zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, vytvára účinnú čistiacu penu, zabraňuje usadzovaniu nečistôt a dodáva vašej toalete extra sviežosť.
BALhome latexové úklidové rukavice, žlté, veľkosť S
BALhome
BALhome latexové úklidové rukavice, žlté, veľkosť S
Kód: 2500980
Kód dod.: 598665
EAN: 8591235093162
 
0.98 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexové úklidové rukavice BALhome vyrobené z prírodného latexu, veľmi ľahko sa natiahnu a vo vnútri neobsahujú žiadny prášok.
Zewa Deluxe Cashmere Peach 3vrstvový toaletný papier, 8 rolí, 19,3 m rolka
Zewa
Zewa Deluxe Cashmere Peach 3vrstvový toaletný papier, 8 rolí, 19,3 m rolka
Kód: 21831
Kód dod.: 928940
EAN: 9011111030726
 
4.07 EUR
0.51EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
3vrstvový toaletný papier s jemnou vôňou broskýň.
BALhome latexové úklidové rukavice, žlté, veľkosť L
BALhome
BALhome latexové úklidové rukavice, žlté, veľkosť L
Kód: 2500982
Kód dod.: 598667
EAN: 8591235093209
 
0.98 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexové úklidové rukavice BALhome vyrobené z prírodného latexu, veľmi jednoducho sa natiahnu a vo vnútri neobsahujú žiadny prášok.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.