(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
2.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálny sklenený pilník na nechty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (predtým Blažek Glass) predstavuje revolučnú novinku v starostlivosti o nechty.
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Kód: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
1.94 EUR
1.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné rty kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na per
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2402593
Kód dod.: OLD56825
EAN: 085715568250
 
53.52 EUR
535.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024   Kolekcia toaletných vôd Oscar de la Rent
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo, 800 ml
Kód: 62277
Kód dod.: 501126
EAN: 9000101169690
 
12.79 EUR
15.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na univerzálne kontaktné lepenie rôznych - savých i nesavých - materiálov, ako napr. drevo, plasty, guma, koža, plech, sklo, korok, kartón a mno
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Kód: 2210194
Kód dod.: 795392
EAN: 8008970051970
 
10.06 EUR
40.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianska novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Hammam daruje prádlu jedinečnú intenzívnu dlhotrvajúcu sviežosť.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zewa Deluxe Cashmere Peach 3vrstvový toaletný papier, 8 rolí, 19,3 m rolka
Zewa
Zewa Deluxe Cashmere Peach 3vrstvový toaletný papier, 8 rolí, 19,3 m rolka
Kód: 21831
Kód dod.: 928940
EAN: 9011111030726
 
4.07 EUR
0.51EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
3vrstvový toaletný papier s jemnou vôňou broskýň.
BALhome latexové úklidové rukavice, žlté, veľkosť L
BALhome
BALhome latexové úklidové rukavice, žlté, veľkosť L
Kód: 2500982
Kód dod.: 598667
EAN: 8591235093209
 
0.98 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexové úklidové rukavice BALhome vyrobené z prírodného latexu, veľmi jednoducho sa natiahnu a vo vnútri neobsahujú žiadny prášok.
Tesori d'Oriente Ayurveda aroma difuzér s ratanovými tyčinkami, 200 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda aroma difuzér s ratanovými tyčinkami, 200 ml
Kód: 2204522
Kód dod.: 795286
EAN: 8008970050454
 
10.06 EUR
50.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvorené ako aromatická vôňa pre domácnosť, okamžite uvoľňuje intenzívne a obklopujúce tóny ájurvédskej vône do prostredia.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Rajče tyčkové Tornádo F1
Semo
Semo Rajče tyčkové Tornádo F1
Kód: 39423
Kód dod.: 0432022
EAN: 8590396320209
 
0.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rajče tyčkové výnosný hybrid Na rastlinách odstraňujeme bočné výhony Zavlažujeme 1 x týždeň veľkou
AKCE
LAVON osviežovač vzduchu bambus a orchidea, 500 ml
Lavon
LAVON osviežovač vzduchu bambus a orchidea, 500 ml
Kód: 2501709
Kód dod.: 725144
EAN: 8594187141189
 
4.32 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaná priestorová vôňa s postupným uvoľňovaním. Vhodná aj na riedenie. Jednoduchá aplikácia pomocou rozprašovača alebo do mycích roztokov. Luxusná vôňa, ktorá sa len tak nerozplynie.
Gallus prací prášek Universal, 100 dávok, 6,5 kg
Gallus
Gallus prací prášek Universal, 100 dávok, 6,5 kg
Kód: 2501688
Kód dod.: 759264
EAN: 4251415302968
 
12.62 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitný prací prášok za dobrú cenu. Spoľahlivo odstraňuje škvrny pri zachovaní intenzívnych farieb vášho prádla, rovnako ako ich hebkosti.
Gallus prací prášok Universal, 50 dávok, 3,25 kg
Gallus
Gallus prací prášok Universal, 50 dávok, 3,25 kg
Kód: 2501520
Kód dod.: 759295
EAN: 4251415303255
Získate 5 bodov
8.12 EUR
0.16EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gallus Universal je vysoko účinný prací prášok navrhnutý pre komplexnú starostlivosť o vaše prádlo. Vďaka svojej aktívnej formule preniká hlboko do vlákien tkanín, účinne odstraňuje aj odolné škvrny a zanecháva prádlo svieže a čisté.
Dalli prací gel Activ Univerzálny 100 dávok, 5 l
Dalli
Dalli prací gel Activ Univerzálny 100 dávok, 5 l
Kód: 2501654
Kód dod.: 759300
EAN: 4012400502844
 
17.55 EUR
0.18EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte praktické a účinné riešenie pre vaše bežné pranie s Dalli pracím gélom!
AKCE
Balhome Jedlá sóda technická 500 g
BALhome
Balhome Jedlá sóda technická 500 g
Kód: 2501544
Kód dod.: 935071
EAN: 8591235100754
 
2.13 EUR
4.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome Jedlá sóda je všestranný ekologický pomocník vhodný pre domácnosť.
LAVON WC gél Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Lavon
LAVON WC gél Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Kód: 2501623
Kód dod.: 717417
EAN: 8594187145453
 
5.57 EUR
1.11EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič s kvetinovou parfemáciou účinne a jednoducho odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
Lovran koncentrovaná aviváž Muschio Bianco, 1L
Lovran
Lovran koncentrovaná aviváž Muschio Bianco, 1L
Kód: 2501764
Kód dod.: 759349
EAN: 5902670081554
 
3.63 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojmu prádlu luxusnú starostlivosť s LOVRAN Koncentrovanou aviváží Muschio Bianco. Táto aviváž s vôňou bieleho pižma dodá vášmu oblečeniu dlhodobú sviežosť a neuveriteľnú hebkosť. S objemom 1 liter poskytuje účinnú starostlivosť až pre 50 praní.
Tesori d'Oriente Muschio Bianco aroma difuzér s ratanovými tyčinkami, 200 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Muschio Bianco aroma difuzér s ratanovými tyčinkami, 200 ml
Kód: 2204523
Kód dod.: 795284
EAN: 8008970050430
 
10.06 EUR
50.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné ratanové tyčinky rozptýlia vonný olej do vzduchu, ponúkajú až osem týždňov stálej vône a vytvárajú príjemnú atmosféru relaxácie a pohody vo všetkých priestoroch.
AKCE
Tesori d Oriente Forest Ritual sprchový gél 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d Oriente Forest Ritual sprchový gél 250 ml
Kód: 2209666
Kód dod.: 795302
EAN: 8008970054254
 
2.57 EUR
10.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tesori d’Oriente Forest Ritual – sprchový gel s esencemi borovice a cedru pro uvolnění těla i mysli. Díky svěžím tónům bílého leknínu a citrusovým dřevitým tónům Hinoki jemně čistí pokožku těla.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Cuketa zelená Jigonal 1,5 g
Semo
Semo Cuketa zelená Jigonal 1,5 g
Kód: 85507
Kód dod.: 0406022
EAN: 8590396060204
 
0.32 EUR
160EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nehybridná odroda cukety s väčšími, tmavozelenými plodmi Plody sú kratšie, pri.prezrastaní prechádz
LAVON čistič Easy Clean Univerzálny, 5 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzálny, 5 l
Kód: 2501622
Kód dod.: 700282
EAN: 8594187145071
 
3.85 EUR
0.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra účinný odmasťovací prostriedok na podlahy, povrchy aj na riady s vôňou zeleného čaju a pomarančov.
REMAL Telsal neutralizačná soľ na škvrny V2026, 1 kg
REMAL
REMAL Telsal neutralizačná soľ na škvrny V2026, 1 kg
Kód: 2503267
Kód dod.: 475601
EAN: 8591235024791
 
4.40 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neutralizačná soľ na škvrny na stene. Prostriedok je určený na neutralizáciu čerstvých vysušených omietok proti výkvétom vodou rozpustných solí a vápenna z omietok a na sanáciu farebných škvŕn po dyme, nikotíne a zatečenej vode.
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 250 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 250 g
Kód: 2501669
Kód dod.: 500404
EAN: 8591235093537
 
2.31 EUR
9.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
AKCE
WaschKönig prací gel Universal Levanduľa Chorvátsko - 110 dávok 3,305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig prací gel Universal Levanduľa Chorvátsko - 110 dávok 3,305 L
Kód: 2501472
Kód dod.: 761312
EAN: 4260418936025
 
4.27 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prací gél s jemnou levanduľovou vôňou, vhodný pre všetky typy prádla.
BALTECH amoniaková voda 25 %, technická, 450 g
BALtech
BALTECH amoniaková voda 25 %, technická, 450 g
Kód: 2501675
Kód dod.: 466146
EAN: 8591235076158
 
2.43 EUR
5.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Amoniaková voda sa používa na čistenie, leptanie a ďalšie technické účely. Amoniaková voda technická je roztok syntetického amoniaku vo vode.
BALhome rýchlu utierka 32 × 38 cm, ružová, 1 ks
BALhome
BALhome rýchlu utierka 32 × 38 cm, ružová, 1 ks
Kód: 2501202
Kód dod.: 588656
EAN: 8591235088243
 
0.25 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna utierka vhodná na čistenie všetkých povrchov v domácnosti. Vhodné použitie za mokra aj za sucha. Balenie obsahuje 1 ks.
BALsoft Rolltex, textilné utierky, 39 metrov, 100 útržkov
BALsoft
BALsoft Rolltex, textilné utierky, 39 metrov, 100 útržkov
Kód: 2500319
Kód dod.: 908103
EAN: 8591235077872
 
9.20 EUR
0.24EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viacúčelové praktické textilné utierky pre profesionálne a bežné použitie. Utierky sú pevné a odolné, použitie za sucha aj za mokra. Dokonale čistia a leštia, nezanechávajú škvrny.
LAVON čistič na podlahy Blue Fresh, 5 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy Blue Fresh, 5 l
Kód: 2501564
Kód dod.: 702190
EAN: 8594187142698
 
6.41 EUR
1.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný a šetrný čistič s príjemnou sviežou vôňou letných kvetov pre každodenný úklid. Vhodný na všetky druhy podláh a umývateľných povrchov: dlažby, obklady, lino, vinyl, laminát, drevo, marmoleum, mramor. Zanecháva povrchy lesklé a žiarivo čisté.
AKCE
Waschkonig bělidlo a odstraňovač skvrn Bleichmittel Oxy Kraft tekuté, 1500 ml
Der WaschKönig C.G.
Waschkonig bělidlo a odstraňovač skvrn Bleichmittel Oxy Kraft tekuté, 1500 ml
Kód: 2501644
Kód dod.: 761301
EAN: 4260418930702
 
3.88 EUR
2.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné pre biele prádlo. Oxy Kraft tekuté bělidlo a odstraňovač skvrn obsahuje aktívny kyslík, ktorý dokonale vybieli zašedlé prádlo.
LAVON kuchyne čistič Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON kuchyne čistič Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501695
Kód dod.: 712262
EAN: 8594187141516
 
2.13 EUR
4.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny šetrný odmasťovač na všetky povrchy v kuchyniach a iných miestach v domácnosti.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.