(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
2.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálny sklenený pilník na nechty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (predtým Blažek Glass) predstavuje revolučnú novinku v starostlivosti o nechty.
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Kód: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
1.94 EUR
1.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné rty kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na per
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2402593
Kód dod.: OLD56825
EAN: 085715568250
 
53.52 EUR
535.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024   Kolekcia toaletných vôd Oscar de la Rent
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo, 800 ml
Kód: 62277
Kód dod.: 501126
EAN: 9000101169690
 
12.79 EUR
15.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na univerzálne kontaktné lepenie rôznych - savých i nesavých - materiálov, ako napr. drevo, plasty, guma, koža, plech, sklo, korok, kartón a mno
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Kód: 2210194
Kód dod.: 795392
EAN: 8008970051970
 
10.06 EUR
40.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianska novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Hammam daruje prádlu jedinečnú intenzívnu dlhotrvajúcu sviežosť.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Tesori d'Oriente Fiori di Loto a Karité parfémované mydlo, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Fiori di Loto a Karité parfémované mydlo, 300 ml
Kód: 1710395
Kód dod.: 795282
EAN: 8008970039961
 
2.78 EUR
9.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianske tekuté mydlo Vám dopraje zmyselnú kvetinovú vôňu. Intenzívne zjemňuje a zvláčňuje pokožku rúk, tváre i celého tela.
Lavonea tekuté mýdlo Avokádo, 500 ml
Lavon
Lavonea tekuté mýdlo Avokádo, 500 ml
Kód: 2501619
Kód dod.: 790049
EAN: 8594187141356
 
1.06 EUR
2.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAVONEA tekuté mydlo s vôňou avokáda 500 ml je kvalitné mydlo s neutrálnym pH a glycerínom pre hebké, čisté a voňavé ruky.
WaschKönig kapsle na pranie Color 32ks 608g
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig kapsle na pranie Color 32ks 608g
Kód: 2501742
Kód dod.: 761315
EAN: 4260418935615
 
8.98 EUR
0.28EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pracie kapsle. Inovatívna technológia Active Proteine zabezpečí komplexnú starostlivosť o farebné prádlo v jedinej kapsli.
AKCE
Palmolive Sparkling Bloom sprchový gel Orchidea&Vanilka, 250 ml
Palmolive
Palmolive Sparkling Bloom sprchový gel Orchidea&Vanilka, 250 ml
Kód: 2407468
Kód dod.: 795355
EAN: 8718951614208
 
1.79 EUR
7.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Limitovaná edícia sprchového gélu, ktorá kombinuje exotickú orchideu s teplou vanilkou a prináša pocit relaxácie a jemnej starostlivosti počas každodennej sprchy.
AKCE
Waschkönig prací gel na čierne prádlo Black, 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel na čierne prádlo Black, 110 praní, 3,305 l
Kód: 2304020
Kód dod.: 761303
EAN: 4260418930412
 
4.27 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Waschkönig Black je prací gel na čierne a tmavé prádlo s formulou na odstránenie nečistôt a škvŕn už od 20 °C.
LAVON WC gél Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Lavon
LAVON WC gél Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Kód: 2501747
Kód dod.: 717424
EAN: 8594187141400
 
1.28 EUR
1.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách aj v potravinárskych a stravovacích prevádzkach.
BALTECH Toluén zmes P6407, 400 ml
BALtech
BALTECH Toluén zmes P6407, 400 ml
Kód: 2500051
Kód dod.: 460380
EAN: 8595073025439
 
2.78 EUR
6.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toluén zmes je určený pre špeciálne účely, napr. na čistenie a odmasťovanie povrchov pred použitím lepidiel.
AKCE
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskom, magnólia a ruže, 5 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskom, magnólia a ruže, 5 l
Kód: 2501556
Kód dod.: 702181
EAN: 8594187145361
 
9.28 EUR
1.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny profesionálny čistič pre ručné umývanie na všetky druhy podláh a umývateľných povrchov s vôňou magnólie a ruže.
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 06 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 06 5 ml
Kód: 2500456
 
EAN: 4059729518989
 
1.15 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mini lak Glossy Jelly od essence prinesie vašim nechtom skvelý lesk a žiarivo žltý odtieň. Jeho hrav
Končící produkty
Happy light Tortová sviečka číslica 9 v krabičke
Happy light
Happy light Tortová sviečka číslica 9 v krabičke
Kód: 37123
Kód dod.: 07914
EAN: 8588003300195
 
0.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tortová sviečka vo forme číslice 9. ideálne na narodeninový dort farba: biela 
Končící produkty
Arch Papírová vlajka Slovenskej republiky na drievku 42 cm 1 kus
Arch
Arch Papírová vlajka Slovenskej republiky na drievku 42 cm 1 kus
Kód: 86876
Kód dod.: 366 SK
EAN: 8595078136604
 
0.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Papierová vlajka Slovenská republika 42 cm 21 x 14,5 cm
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Bohdana nakladačky uhorky 2 g
Holman
Holman F1 Bohdana nakladačky uhorky 2 g
Kód: 2300277
 
EAN: 8594039280158
 
0.39 EUR
195EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitou plodov aj odolnosťami voči chorobám je podobná odrode Fatima F1, je však ešte o niečo odoln
Lovran univerzálny prací gel Muschio Bianco, 1L
Lovran
Lovran univerzálny prací gel Muschio Bianco, 1L
Kód: 2501762
Kód dod.: 759346
EAN: 5902670081936
 
3.63 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lovran univerzálny prací gel Muschio Bianco 1L – koncentrovaný gél s exotickou vôňou amly a pačuli, ktorý účinne perie a chráni vaše prádlo až pre 25 prania.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Salát hlávkový letný, polný ľadový Pražan 0,6 g
Semo
Semo Salát hlávkový letný, polný ľadový Pražan 0,6 g
Kód: 85294
Kód dod.: 0438512
EAN: 8590396385109
 
0.32 EUR
320EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľadový šalát s vysokou odolnosťou voči vybíhaniu Hlávka je guľovitá až plocho guľovitá Dobře uzavr
Essence Hello, Good stuff! sérum pod make-up, 30 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence Hello, Good stuff! sérum pod make-up, 30 ml
Kód: 2602835
 
EAN: 4059729338792
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nakúpte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence sérum Hello, Good stuff! NAVÍC! JEDEN D
AKCE
Glanz Meister tablety do myčky All in 1 – 90 ks
Glanz Meister
Glanz Meister tablety do myčky All in 1 – 90 ks
Kód: 2501529
Kód dod.: 761317
EAN: 4260418935554
Získate 6 bodov
9.41 EUR
0.1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výkonné tablety All in 1 pre žiarivo čisté nádobie a ochranu umývačky.
Chloé Nomade parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Chloé
Chloé Nomade parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Kód: 1802227
 
EAN: 3614223113347
 
80.38 EUR
1 071.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová chyprová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2018. Svieža a ženská. Zcela nový pilier zna
Končící produkty
Koh-i-Noor Krepový papier 50 x 200 cm, olivovo zelený
Koh-i-Noor
Koh-i-Noor Krepový papier 50 x 200 cm, olivovo zelený
Kód: 1807584
Kód dod.: 992067
EAN: 8593539083597
 
0.21 EUR
0.11EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krepový dekoračný papier pre kreatívne použitie. Osvedčený dekoračný materiál využívaný nielen v škô
Moschino Toy 2 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Moschino
Moschino Toy 2 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 1905616
Kód dod.: 12043
EAN: 8011003839285
 
42.99 EUR
1 433EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo drevnatá pižmová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2018. Ikonický medvedík
Končící produkty
Artdeco Light Luminious Foundation ľahký rozjasňujúci make-up 31 Golden Tan 25 ml
Artdeco
Artdeco Light Luminious Foundation ľahký rozjasňujúci make-up 31 Golden Tan 25 ml
Kód: 2204338
Kód dod.: 4825.31
EAN: 4052136160741
 
18.65 EUR
746EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pred modrým svetlom, ktoré spôsobuje starnutie pleti. Opticky redukuje vrásky a drobné vady p
Končící produkty
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampón na lesklú srsť pre psov 95 g
Bomb Cosmetics
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampón na lesklú srsť pre psov 95 g
Kód: 2400178
Kód dod.: 10002
EAN: 5037028275399
 
-
24.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hĺbkovo ošetrujúca zmes extraktu z ovsených vločiek, harmančeka a levanduľových esenciálnych olejov,
VÝPRODEJ - TOP CENA
Essence Glossy Lip Treament balzam na pery 01 Balmazing 5 ml
Essence
Essence Glossy Lip Treament balzam na pery 01 Balmazing 5 ml
Kód: 2401301
 
EAN: 4059729466433
 
3.71 EUR
742EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence balzam na pery glossy lip je váš nový superhrdina pre vyživené a hydratované pery. Táto star
Mercedes-Benz For Woman Floral Fantasy toaletná voda pre ženy 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz For Woman Floral Fantasy toaletná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2402630
Kód dod.: MBVMBWO124
EAN: 3595471028259
 
79.84 EUR
1 330.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo citrusová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Jasná a bezstarostná, For Women F
Končící produkty
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Kód: 2500117
 
EAN: 4059729516213
 
1.09 EUR
99.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
doprajte svojim nechtom dokonalú úpravu s Catrice gélovým lakom na nechty Gel Affair, ktorý ponúka d
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.