(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
2.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálny sklenený pilník na nechty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (predtým Blažek Glass) predstavuje revolučnú novinku v starostlivosti o nechty.
Alpa Konvalinka kolínska voda pre ženy 50 ml
ALPA®
Alpa Konvalinka kolínska voda pre ženy 50 ml
Kód: 10860
Kód dod.: 00072
EAN: 85911185
 
1.15 EUR
23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Konvalinka je tradičná česká kolínska voda s jemnou a sviežou vôňou konvaliniek. Je určená pre ženy, ktoré majú rady ľahké kvetinové aróma vhodné na každodenné použitie.
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 90 ml
Versace
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 90 ml
Kód: 2403883
Kód dod.: 14137
EAN: 8011003891092
 
147.80 EUR
1 642.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Ženská a zmyselná kompozícia stelesň
Tesori d'Oriente Fiori di Loto a Karité parfémované mydlo, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Fiori di Loto a Karité parfémované mydlo, 300 ml
Kód: 1710395
Kód dod.: 795282
EAN: 8008970039961
 
2.78 EUR
9.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianske tekuté mydlo Vám dopraje zmyselnú kvetinovú vôňu. Intenzívne zjemňuje a zvláčňuje pokožku rúk, tváre i celého tela.
Tesori d´Oriente vonná svíčka Muschio Bianco White Musk, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Muschio Bianco White Musk, 200 g
Kód: 2210324
Kód dod.: 795395
EAN: 8008970043708
 
9.41 EUR
47.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická vonná svíčka TESORI je vyrobená z vysoce kvalitných voskov a esenciálnych olejov a šíri intenzívnu vôňu.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Končící produkty
Ovo Žltá prášková farba 1 sáčok (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Žltá prášková farba 1 sáčok (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55755
Kód dod.: 14610511
EAN: 8594825003169
 
0.15 EUR
30EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sýta potravinárska farba určená na klasické farbenie veľkonočných vajíčok, 1 sáčok = 1 farba. Sym
Končící produkty
Lirene SC SOS telové mlieko po opaľovaní 150 ml
Lirene
Lirene SC SOS telové mlieko po opaľovaní 150 ml
Kód: 2303991
 
EAN: 5900717316041
Záruka 6/2026
0.81 EUR
5.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SOS telové mlieko po opaľovaní od značky Lirene dlhodobo upokojuje a hydratuje. Obsahuje D-panthenol
Versace Eros Energy parfumovaná voda pre mužov 200 ml
Versace
Versace Eros Energy parfumovaná voda pre mužov 200 ml
Kód: 2405066
Kód dod.: 14248
EAN: 8011003890811
 
137.27 EUR
686.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Eros Energy je inšpirovaná úchv
Versace Versense toaletná voda pre ženy 100 ml
Versace
Versace Versense toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 56248
 
EAN: 8011003997022
 
111.24 EUR
1 112.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej
Končící produkty
Mattel Monster Moshi zubný kartáček s nefunkčným časovačom (2 druhy)
Mattel® Moshi Monsters
Mattel Monster Moshi zubný kartáček s nefunkčným časovačom (2 druhy)
Kód: 2009061
Kód dod.: 48-00-48866-1
EAN: 0672935488668
 
0.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
To najlepšie pre vaše deti! Motivujte vaše deti k čisteniu zubov s profesionálnou zubnou hygienou od
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403239
Kód dod.: 14127
EAN: 8059083001857
 
62.41 EUR
624.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevnatá vôňa bola uvedená na trh v roku 2024 Aqve Romane Ambrosia Aurea Laura Biagiotti
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Kód: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
1.94 EUR
1.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné rty kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na per
Končící produkty
Astrid Sun Chladivá regeneračná pena po opaľovaní, 150 ml
Astrid
Astrid Sun Chladivá regeneračná pena po opaľovaní, 150 ml
Kód: 2500943
Kód dod.: 2500943
EAN: 8592297011040
 
3.15 EUR
21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chladivá regeneračná pena po opaľovaní s vysokým obsahom D-panthenolu (10%) napomáha upokojiť podráždenú pokožku najmä po opaľovaní. Poskytuje pocit chladivého osvieženia, hydratuje pokožku až po dobu 48 hodín.
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2404954
Kód dod.: 14141
EAN: 085715950468
 
51.55 EUR
1 718.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 DKNY 24/7 je nová vôňa predstavená
K nákupu navíc
Hugo Boss futbalový míč
K NÁKUPU NAVÍC
Hugo Boss futbalový míč
Kód: 2602875
 
EAN: 3616307680707
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kúpte parfumovanú vodu BOSS Bottled Striking Lavender a dostanete 1 kus futbalového míča BOSS NAVÍC!
Končící produkty
Lima Víčko plastové na sklenené lampy průměr 5,9 cm rôzne farby
Lima®
Lima Víčko plastové na sklenené lampy průměr 5,9 cm rôzne farby
Kód: 55455
 
EAN: 4131
 
0.10 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Víčko plastové na sklenené lampy, průměr 5,9 cm. plastové 5,9 cm farbu zasielame na základe skl
Končící produkty
Essence Foundation make-up v tyčinke 340 10 g
Essence
Essence Foundation make-up v tyčinke 340 10 g
Kód: 2500430
 
EAN: 4059729517838
 
1.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na bezchybný podklad s make-upom Foundation od essence. Make-up je v tyčinke pre jednod
Končící produkty
Ovo Modrá prášková farba 1 sáčok (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Modrá prášková farba 1 sáčok (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55758
Kód dod.: 14610311
EAN: 8594825003190
 
0.16 EUR
32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívna potravinárska farba určená na klasické farbenie veľkonočných vajíčok, 1 sáčok = 1 farba.
AKCE
WaschKönig prací gel Universal Orange Španielsko - 110 dávok 3,305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig prací gel Universal Orange Španielsko - 110 dávok 3,305 L
Kód: 2501473
Kód dod.: 761313
EAN: 4260418936018
 
4.27 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výkonný univerzálny prací gel s osviežujúcou pomarančovou vôňou.
Orion guličky proti molom, cédrové a santalové drevo, 20 ks
Orion®
Orion guličky proti molom, cédrové a santalové drevo, 20 ks
Kód: 2402064
Kód dod.: 675132
EAN: 8411660036407
 
3.19 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion sáčky s guličkami proti molom poskytujú až 4-mesačnú ochranu bielizne bez škvŕn, príjemne prevonia šatník cédrom a santalovým drevom.
AKCE
LAVON aktívna pena Professional Sanita, 5 l
Lavon
LAVON aktívna pena Professional Sanita, 5 l
Kód: 2501711
Kód dod.: 702176
EAN: 8594187140366
 
14.73 EUR
2.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hustá pena na odstránenie vodného kameňa, zvyškov mydla, hrdze, minerálnych a močových usadenín, vápenatých nánosov, prípadne cementových zvyškov.
Lovran koncentrovaná aviváž Amla a Pačuli, 1L
Lovran
Lovran koncentrovaná aviváž Amla a Pačuli, 1L
Kód: 2501630
Kód dod.: 759347
EAN: 5902670081523
 
3.63 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte aviváž, ktorá zanechá vaše prádlo neodolateľne voňavé, mäkké a svieže? Vyskúšajte LOVRAN Aviváž Amla & Patchouli
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Duck™
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Kód: 2403584
Kód dod.: 719984
EAN: 5000204331363
 
3.19 EUR
88.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové zloženie aktívne zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Waschkönig prací prášok Color, 48 praní, 2,88 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací prášok Color, 48 praní, 2,88 kg
Kód: 2500054
Kód dod.: 759213
EAN: 4260418934465
 
7.70 EUR
0.16EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše prádlo nádherne prevonia aj bez použitia aviváže.
AKCE
Wc Meister gel oceán, 750 ml
WC Meister
Wc Meister gel oceán, 750 ml
Kód: 2501746
Kód dod.: 721030
EAN: 4260418935950
 
1.71 EUR
2.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci prostriedok na WC. Odstraňuje odolné usadeniny, vodný kameň a nečistoty. S morskou vôňou
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 800 ml
Kód: 62588
Kód dod.: 501146
EAN: 5997272383137
 
14.50 EUR
18.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťou. Zvlášť na lepenie kože, dreva, gumy, textílií, kovov, preglejky, kartónu a rôznych materiálov z tvrdých umelých hmôt. Na lepenie izolačných materiálov v priestoroch vystavených vyšším teplotám.
BALTECH Toluén zmes P6407, 700 ml
BALtech
BALTECH Toluén zmes P6407, 700 ml
Kód: 2500052
Kód dod.: 460382
EAN: 8595073026948
 
3.80 EUR
5.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toluén zmes je určený pre špeciálne účely, napr. na čistenie a odmastenie povrchov pred použitím lepidiel.
LAVON na riady Lemon, 5 l
Lavon
LAVON na riady Lemon, 5 l
Kód: 2501699
Kód dod.: 735038
EAN: 8594187145064
 
3.85 EUR
0.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra hustý prostriedok na umývanie riadu so sviežou vôňou citróna.
Waschkönig odstraňovač škvŕn pre biele prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač škvŕn pre biele prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Kód: 2501645
Kód dod.: 761298
EAN: 4260418930207
 
4.27 EUR
5.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňovač škvŕn vybieli zašedlé prádlo. Zároveň je veľmi účinný pri odstraňovaní škvŕn od kávy, čaju, džúsu, vína, trávy, blata, ovocia, zeleniny, coly, atramentu atď.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.