(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
2.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálny sklenený pilník na nechty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (predtým Blažek Glass) predstavuje revolučnú novinku v starostlivosti o nechty.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Essence Glossy Lip Treament balzam na pery 01 Balmazing 5 ml
Essence
Essence Glossy Lip Treament balzam na pery 01 Balmazing 5 ml
Kód: 2401301
 
EAN: 4059729466433
 
3.71 EUR
742EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence balzam na pery glossy lip je váš nový superhrdina pre vyživené a hydratované pery. Táto star
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2306572
Kód dod.: GIVP069380
EAN: 3274872456327
 
91.13 EUR
2 603.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevená vôňa s korenenými akordami uvedená na trh v roku 2023 Úspech parfumovanej vody GI
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 800 ml
Kód: 62588
Kód dod.: 501146
EAN: 5997272383137
 
14.50 EUR
18.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťou. Zvlášť na lepenie kože, dreva, gumy, textílií, kovov, preglejky, kartónu a rôznych materiálov z tvrdých umelých hmôt. Na lepenie izolačných materiálov v priestoroch vystavených vyšším teplotám.
AKCE
Tesori d Oriente Forest Ritual sprchový gél 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d Oriente Forest Ritual sprchový gél 250 ml
Kód: 2209666
Kód dod.: 795302
EAN: 8008970054254
 
2.57 EUR
10.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tesori d’Oriente Forest Ritual – sprchový gel s esencemi borovice a cedru pro uvolnění těla i mysli. Díky svěžím tónům bílého leknínu a citrusovým dřevitým tónům Hinoki jemně čistí pokožku těla.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Waschkönig odstraňovač škvŕn pre biele prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač škvŕn pre biele prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Kód: 2501645
Kód dod.: 761298
EAN: 4260418930207
 
4.27 EUR
5.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňovač škvŕn vybieli zašedlé prádlo. Zároveň je veľmi účinný pri odstraňovaní škvŕn od kávy, čaju, džúsu, vína, trávy, blata, ovocia, zeleniny, coly, atramentu atď.
AKCE
Wc Meister gel limetka, 750 ml
WC Meister
Wc Meister gel limetka, 750 ml
Kód: 2501647
Kód dod.: 721031
EAN: 4260418935943
 
1.71 EUR
2.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC Meister WC gél Limetka je určený na pravidelné čistenie toalety a odstránenie nečistôt. Zanecháva toaletu čistú a sviežu s príjemnou limetkovou vôňou.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Ayurveda, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Ayurveda, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300083
Kód dod.: 795411
EAN: 8008970055244
 
2.99 EUR
3.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaná aviváž s omamným a intenzívnym vôňou citrusových plodov, amla oleja a esencie z pačuli. Obohatená o vzácne mikrokapsule parfumy. Uľahčuje žehlenie.
Bakrylex V1302 univerzál mat disperzní lak na drevo bezbarvý, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál mat disperzní lak na drevo bezbarvý, 300 g
Kód: 2601664
Kód dod.: 388164
EAN: 8591235106237
 
5.82 EUR
19.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakovaniu tvrdého i mäkkého dreva, nábytkových dielov, drevených a korkových obkladov, preklíčky apod.
AKCE
Waschkönig prací gel Color, 166 dávok, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Color, 166 dávok, 5 l
Kód: 2501642
Kód dod.: 761229
EAN: 4260418934618
 
8.55 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Waschkönig Color je prací gél pre farebné prádlo s formulou na odstránenie nečistôt a škvŕn už od 20 °C pri zachovaní farieb. Účinne odstraňuje odolné škvrny z tkanín pri nízkych teplotách, chráni ich pred poškodením a zanechá príjemnú vôňu.
APEKO práškové lepidlo na tapety, až 50 m², 250 g
Apeko
APEKO práškové lepidlo na tapety, až 50 m², 250 g
Kód: 2501485
Kód dod.: 500831
EAN: 8595073019919
 
3.09 EUR
12.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Práškové lepidlo na tapety so ktorým spracujete plochu o veľkosti až 50 m². Na lepenie tapiet, vhodné na papierové tapety ale aj ako lepidlo na vinylové tapety.
Felce Azzurra prací gel Original 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Original 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501505
Kód dod.: 775269
EAN: 8001280030802
Získate 4 bodov
7.70 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací gel Felce Azzura, ktorý sa vyznačuje tradičnou nezameniteľnou a nenapodobiteľnou vôňou. Používaním pracieho gélu Felce Azzura dosiahnete pocit dlhodobej prirodzenej sviežosti a maximálnej hebkosti.
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Lilac Breeze univerzálny čistiaci prostriedok, orgován, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Lilac Breeze univerzálny čistiaci prostriedok, orgován, 1 l
Kód: 33392
Kód dod.: 258731
EAN: 5900273462213
 
1.28 EUR
1.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zanechá vôňu vo vašej domácnosti až po dobu niekoľkých hodín. Dokonalá čistota a žiarivý lesk a príjemná svieža vôňa orgovánu vydrží dokonca aj druhý deň po upratovaní.
AKCE
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Glanz Meister
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Kód: 2501752
Kód dod.: 761318
EAN: 4260418931471
 
2.13 EUR
1.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrubozrnná soľ do umývačky s obsahom zinku, zmäkčuje vodu a tým uľahčuje umývanie s menšou spotrebou umývacieho prostriedku. Špeciálne zloženie so zinkom navyše zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a rzi vo vnútri umývačky riadu.
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Kód: 2501598
Kód dod.: 834955
EAN: 8886467061714
 
3.19 EUR
63.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Active Fresh – antiperspirant roll-on s 48-hodinovou ochranou proti poteniu a sviežou vôňou.
Dalli jadrové mydlo na pranie, 3x 100 g
Dalli
Dalli jadrové mydlo na pranie, 3x 100 g
Kód: 2500984
Kód dod.: 762015
EAN: 4012400532612
 
2.35 EUR
7.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte praktické a účinné riešenie pre vaše bežné pranie s Dalli pracím mydlom!
AKCE
Waschkönig prací gel Color 110 dávok, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Color 110 dávok, 3,305 l
Kód: 2300279
Kód dod.: 761302
EAN: 4260418930429
 
4.27 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Waschkönig Color je prací gél pre farebné prádlo s formulou na odstránenie nečistôt a škvrn už od 20 °C pri zachovaní farieb.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Japanese Rituals, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Japanese Rituals, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300034
Kód dod.: 795407
EAN: 8008970055220
 
2.99 EUR
3.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaná aviváž s omamným a intenzívnym kvetinovým vôňou pivonky a japonskej kamélie. Obohatená o vzácne mikrokapsule parfému. Uľahčuje žehlenie.
Vaseline Double Invisible dezodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Double Invisible dezodorant 50 ml
Kód: 2501601
Kód dod.: 834958
EAN: 8886467061677
 
3.19 EUR
63.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Double Invisible – antiperspirant roll-on s 48-hodinovou ochranou bez bielych a žltých škvŕn.
BALsoft Roll950 2vrstvé papierové utierky, 182 m, 923 útržkov, 1 rola
BALsoft
BALsoft Roll950 2vrstvé papierové utierky, 182 m, 923 útržkov, 1 rola
Kód: 2500308
Kód dod.: 908065
EAN: 8591235063691
Získate 5 bodov
11.51 EUR
0.06EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Papierové utierky BalSoft v roli sú viacúčelové, dvouvrstvové utierky najvyššej kvality pre profesionálne aj bežné použitie. Dokonale čistia a leštia, nezanechávajú škvrny a nepúšťajú chĺpky.
WC Meister Aktiv Kraft exotické kvety WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft exotické kvety WC blok, 45 g
Kód: 2501648
Kód dod.: 721018
EAN: 4260418930924
 
1.28 EUR
28.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toaletný prívesok s modrou farbou vody! Vďaka obsahu čistiacich látok a vôní produkt dokonale čistí toaletu, osvieži a ponecháva veľmi príjemnú vôňu.
AKCE
WC Meister Alpen Frisch farbiaci záves do WC, 45 g
WC Meister
WC Meister Alpen Frisch farbiaci záves do WC, 45 g
Kód: 2501744
Kód dod.: 721019
EAN: 4260418931693
 
1.15 EUR
25.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toaletný prívesok s modrou farbou vody! Vďaka obsahu čistiacich látok a vôní produkt dokonale čistí toaletu, osviežuje a ponecháva veľmi príjemnú horskú vôňu.
AKCE
Sunsilk šampón so zeleným čajom a citrónom pre mastné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón so zeleným čajom a citrónom pre mastné vlasy, 250 ml
Kód: 2501590
Kód dod.: 794638
EAN: 8720182541239
 
2.99 EUR
11.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% organický zelený čaj má antioxidačné a posilňujúce vlastnosti, citrón je známy pre svoje osviežujúce a čistiace vlastnosti.
BALTECH destilovaná voda, 5 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 5 l
Kód: 2500038
Kód dod.: 483117
EAN: 8591235066746
 
2.35 EUR
0.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Destilovaná voda je určená pre technické účely napr. do chladičov a akumulátorov áut, do naparovacích žehličiek a zvlhčovačov vzduchu, fotografickú prax.
BALTECH technický benzín P6402, plast 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, plast 700 ml
Kód: 2500036
Kód dod.: 460132
EAN: 8591235071054
 
4.10 EUR
5.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určený na hrubé odmasťovanie najmä kovových predmetov, možno ho použiť do zapaľovačov a ako palivo do benzínových tlakových lamp.
Vaseline Deo sprej Aloe Sensitive, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Aloe Sensitive, 250 ml
Kód: 2501592
Kód dod.: 834951
EAN: 8886467000799
 
4.27 EUR
17.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Buďte svieži po celý deň s Vaseline.
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Kód: 2501602
Kód dod.: 834960
EAN: 8886467061684
 
3.19 EUR
63.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Hydra Essential – deodorant s hydratačnou starostlivosťou pre hebkú a sviežu pokožku podpazušia.
Vaseline Deo Sprej Active Fresh, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo Sprej Active Fresh, 250 ml
Kód: 2501591
Kód dod.: 834950
EAN: 8886467000782
 
4.27 EUR
17.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Buďte svieži po celý deň s Vaseline.
Dalli deodorant Woman Sensitive 5v1 200ml
Dalli
Dalli deodorant Woman Sensitive 5v1 200ml
Kód: 2501496
Kód dod.: 837163
EAN: 4012400502646
 
1.92 EUR
9.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný dámsky deodorant v spreji, ktorý ponúka päť kľúčových účinkov v jednom balení.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.